Jesteś tutaj: Start / Szczepienia

Szczepienia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Informacja z Lubelskiego OW NFZ

Informacja z Lubelskiego OW NFZ

22 lutego 2021

Szczepienia obłożnie chorych pacjentów w domach 

Specjalne wyjazdowe punkty szczepień dotrą do pacjentów którzy, ze względu na stan zdrowia, nie mogą przyjąć szczepionki w punkcie stacjonarnym. W naszym regionie 10 dodatkowych punktów uzupełni sieć populacyjnych punktów szczepień, które zadeklarowały możliwość podania preparatu również w domu pacjenta. Wyjazdowe punkty szczepień są dodatkowym wsparciem dla populacyjnych punktów, które zgłaszając się do Narodowego Programu Szczepień, potwierdziły, że są gotowe do mobilnego szczepienia pacjentów w domach.

Czytaj więcej o: Informacja z Lubelskiego OW NFZ
Przejdź do - Transport osób niepełnosprawnych do punktu szczepień

Transport osób niepełnosprawnych do punktu szczepień

15 stycznia 2021

W związku z rozpoczęciem realizacji Narodowego Programu Szczepień Ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 istnieje konieczność zapewnienia transportu do punktów szczepień osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do tych miejsc.

Urząd Gminy Ostrówek  zgodnie z poleceniem Wojewody Lubelskiego realizuje zadanie dotyczące transportu osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, w tym osób niepełnosprawnych.

Urząd Gminy Ostrówek  informuje o możliwości zgłoszenia takiej potrzeby telefonicznie pod numer 667740099 lub 81 8562787  w godzinach 7.30 – 14.30

Natomiast zapisy osób chętnych do szczepienia prowadzi Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej pod numerem telefonu: 81 856 20 08

Czytaj więcej o: Transport osób niepełnosprawnych do punktu szczepień

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-01-15
Data publikacji:2021-01-15
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Michał Pogoda
Liczba odwiedzin:691