„CZYSTE POWIETRZE” W GMINIE OSTRÓWEK

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
21 lipca 2022

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego przedstawiającego założenia programu „Czyste Powietrze” oraz ukazującego Gminę Ostrówek i jej potrzeby w zakresie wymiany źródeł ciepła.  Film finansowany ze środków WFOŚiGW w Lublinie został wykonany w ramach działań edukacyjno – informacyjnych prowadzonych przez punkt konsultacyjno-informacyjny w Gminie Ostrówek.

 

PUNKT KONSULTACYJNO - INFORMACYJNY

W celu ułatwienia mieszkańcom możliwości skorzystania z dofinansowania Wójt Gminy Ostrówek Pan Tomasz Piecak zdecydował o podpisaniu Porozumienia z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Dzięki zawartej współpracy w Urzędzie Gminy Ostrówek powstał punkt konsultacyjno – informacyjny, w którym pracownicy urzędu udzielają informacji o programie oraz bezpłatnie pomagająw składaniu  wniosków o dofinansowanie oraz rozliczeniu.

 

Punkt konsultacyjno-informacyjny programu „Czyste Powietrze” w Urzędzie Gminy Ostrówek  jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30 – 15:30.

Kontakt telefoniczny: 81 856 20 02 lub 81 856 27 36
Kontakt e-mail: 
sekretariat@ostrowek.pl,

Szczegółowe informacje dotyczące programu Czyste Powietrze oraz portalu beneficjenta dostępne są na stronie:  https://www.wfos.lublin.pl/czyste-powietrze.html

Narzędzia pomocne przy składaniu wniosku:
Kalkulator dotacji : https://www.czystepowietrze.gov.pl/kalkulator-dotacji/
Kalkulator grubości izolacji: https://kalkulatorczystepowietrze.kape.gov.pl/

 

Film finansowany ze środków WFOŚiGW w Lublinie został wykonany w ramach działań edukacyjno – informacyjnych prowadzonych przez punkt konsultacyjno-informacyjny w Gminie Ostrówek.

 

 

Gmina Ostrówek

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-07-21
Data publikacji:2022-07-21
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Małgorzata Romańczuk
Liczba odwiedzin:2144