Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - INFORMACJA

INFORMACJA

30 listopada 2021

INFORMACJA

Gmina Ostrówek informuje, iż w związku z działaniami związanymi z zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, dbając o wspólne bezpieczeństwo, odczyty liczników związane z poborem wody i odprowadzaniem ścieków w miesiącach listopad i grudzień będą odbywały się drogą: telefoniczną  bezpośrednio do inkasenta lub szacunkowo.

Czytaj więcej o: INFORMACJA
Przejdź do - Informacja

Informacja

19 listopada 2021

Gmina Ostrówek informuję, iż w związku z działaniami związanymi z zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, oraz dbając o wspólne bezpieczeństwo nasze i naszych mieszkańców, odczyty liczników związane z poborem wody i odprowadzaniem ścieków, w miesiącach listopadi grudzień będą odbywały się drogą: telefoniczną  bezpośrednio do inkasenta, lub szacunkowo.

Czytaj więcej o: Informacja
Przejdź do - Gminne Obchody Święta Niepodległości 2021

Gminne Obchody Święta Niepodległości 2021

17 listopada 2021

Co roku 11 listopada w gminie Ostrówek obchodzone jest Święto Niepodległości. Za każdym razem jest to okazja do wspólnego świętowania tak ważnego wydarzenia w dziejach Polski.

Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną i obowiązujące obostrzenia  tegoroczne obchody Święta Niepodległości odbyły się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Uroczystości  rozpoczęła  Msza św. w intencji Ojczyzny odprawiona przez Ks. proboszcza Gustawa Sikorę w kościele parafialnym w Leszkowicach. Uczestniczyły w niej przedstawiciele samorządu, kompania strażacka oraz poczty sztandarowe z jednostek OSP , zaproszeni goście a także mieszkańcy gminy.

 Po Mszy św. uczestnicy obchodów udali się pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. W hołdzie rodakom walczącym  o nasz kraj uczestnicy odśpiewali hymn narodowy. Następnie złożono wiązankę i zapalono znicze.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-05-29
Data publikacji:2015-05-29
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:96635